محل تبلیغات شما
رهبر عزیزم دوستت دارم ای علی زمان دوستت دارم حاضرم جان شیرینم رافدای تو بکنم ای سیرت زیبا دوست دارم

خدایا شکرت در زمانی زندگی می کنم که شخصی رهبر کشورم است علی وار زندگی می کند علی وار حرف میزند ای جوانان عزیز بخدا قدر رهبرتان را بدانید قدر شهدا را بدانید هر گونه ناراحتی داشتید به شهدا بگوئید

خوش به حالتان در دوره ای زندگی می کنید که چنین رهبری دارید سرتان را بالا بگیرید وبه آن افتخار کنید به سردمداران منطقه نگاه کنید چگونه سر سپردگی میکنند انسانهای بی گناه را میکشند به خاطر خوش خدمتی به آمریکای جنایتکار . قدرشان را بدانید قبل از آنکه از دستتان برود

رهبری که همیشه به فکر ملت خود است همه را دوست دارد با همه یکسان برخورد میکند بدانید اگاه باشید کسانی که رهبری را قبول ندارند همان هایی هستند که علی را قبول نداشتند منظور من خدایی نکرده اهل سنت نیست خیلی از شیعیان هستند دوستدار ولایت فقیه نیستند خیلی از برادران اهل سنت دوستدار ولایت فقیه هستندما هم در این دوران آزمایش می شویم کسانی سربلند هستند زیر چتر ولایت و رهبری هستند حاضرند جان شیرین خود را فدای ولایت و رهبری نمایند یاران امام جسین ع از قشری ومذهبی بودند ولی خیلی ها از قافله عقب ماندند

زمستا ن های دوران طاغوت

خاطرات من از الیاس آباد

نقبی به گذشته وحال

ولایت ,علی ,بدانید ,ای ,خیلی ,زندگی ,زندگی می ,را بدانید ,علی وار ,اهل سنت ,ولایت و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مبطلات نماز میشوچرم